• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
Барај

Контактирајте не

адреса

Huilong меѓународни Ин 3 # Zhonghua југ улица, град Shijiazhuang, Хебеј покраината, НР Кина.

Е-пошта

На одделот за продажба:
sales@luqi-tech.com
Техничка поддршка:
tools@luqi-tech.com
parts@luqi-tech.com
chemical@luqi-tech.com

телефон

+ 86-18632156546
+ 86-18203221249
+ 86-0311-82622531

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас